17-03-2020

DZIAŁAMY (PRAWIE) WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE

Już od poniedziałku 16.03.2020 zgodnie z zaleceniami NFZ podjęliśmy decyzję o ograniczeniu do niezbędnego minimum wykonywania badań i konsultacji w naszych przychodniach. W związku z tym Pacjenci umówieni już do nas na wizytę powinni spodziewać się:

✅ telefonu od rejestracji

✅ a następnie telefonu od lekarza w godzinach zapowiedzianych przez rejestrację w celu przeprowadzenia telekonsultacji.

✅ Lekarz udzieli porady, może wystawić e-receptę, a nawet zwolnienie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Może również wyznaczyć termin wizyty w naszej placówce, jeśli okaże się to niezbędne.

Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tym trudnym czasie, a także uszanowanie decyzji lekarzy dotyczących wystawienia e-recept, zwolnień i zaproszenia na konsultację na miejscu. Uruchomiliśmy już dodatkowe telefony i będziemy dokonywać wszelkich starań, by konsultacje z naszymi lekarzami przebiegały w sposób komfortowy dla obu stron. W takim trybie będziemy działać do 25 marca, a o ewentualnych dalszych decyzjach będziemy informowali na bieżąco (tu i na stronie: https://alergo-med.com/)

Życzymy dużo zdrowia i spokoju.

Więcej aktualności

UWAGA! PRZYPOMINAMY O OBOWIĄZKU ZAKRYWANIA UST I NOSA. Wybierając się do nas pamiętaj o maseczce – dziękujemy! :-) UWAGA!

Gdzie chcesz zadzwonić?