15-03-2020

Konsultacje telefoniczne w ALERGO-MED

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną wprowadzamy (zgodnie z zaleceniami NFZ) możliwość korzystania z konsultacji telefonicznych dla Pacjentów objętych naszą opieką. To rozwiązanie dotyczy wszystkich Pacjentów naszych poradni: alergologicznej dla dzieci i dorosłych w Warszawie i Otwocku, a także pulmonologicznej dla dzieci w Otwocku, jak również Pacjentów leczących się u nas prywatnie.
Do takich porad zachęcamy szczególnie Pacjentów, którzy mają już wyznaczony termin wizyty w naszych przychodniach w ciągu najbliższych dwóch tygodni, a wolą pozostać w domu.
Wystarczy do nas zadzwonić i poprosić rejestrację o taką formę konsultacji – Warszawa 22 448 47 77, Otwock 22 779 20 19.

Przypominamy, że zdecydowanie zalecamy pozostanie w domu w przypadku zaobserwowania u siebie (lub swojego dziecka) objawów infekcji. Liczymy na Państwa zrozumienie i współpracę.
W przypadku trudności z połączeniami telefonicznymi prosimy o kontakt przez e-mail: recepcja@alergo-med.com oraz otwock@alergo-med.com. Pozostajemy do dyspozycji również na facebooku.

Więcej aktualności

Gdzie chcesz zadzwonić?