05-12-2020

Nasz zespół w Warszawie zasila specjalista alergologii i chorób płuc

Z dużą radością witamy w naszym warszawskim zespole Pana Doktora Roberta Kuszyńskiego – lekarza pediatrę, specjalistę pulmonologa i alergologa.

Jest nam tym bardziej miło, że poza wspólnymi zainteresowaniami specjalizacyjnymi z Panem Doktorem łączy nas również Otwock –  dr Robert Kuszyński pracuje jako konsultant w Oddziale Chorób Płuc Dzieci Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy, na terenach którego znajduje się nasza otwocka filia. Doktor Kuszyński od początku kariery zawodowej związany jest ze Szpitalem Dziecięcym przy ul. Niekłańskiej w Warszawie. Przez pierwszych 9 lat pracował tam w Oddziale Alergologicznym, następnie jako Zastępca Ordynatora Oddziału Pediatrii. Posiada także certyfikat umiejętności wykonywania badań USG w zakresie pediatrii i przezklatkowego badania płuc. Jesteśmy przekonani, że dzięki swojemu doświadczeniu oraz miłemu usposobieniu, które cenią badani, dr Kuszyński będzie cennym nabytkiem naszej Poradni i pomoże wielu Pacjentom.

Zapraszamy Pacjentów w poniedziałkowe popołudnia. Dostępne terminy konsultacji alergologicznych i pulmonologicznych można sprawdzić online: rezerwacje.alergo-med.com lub telefonicznie pod numerem +48 22 448 47 77.

Więcej aktualności

UWAGA! PRZYPOMINAMY O OBOWIĄZKU ZAKRYWANIA UST I NOSA. Wybierając się do nas pamiętaj o maseczce – dziękujemy! :-) UWAGA!

Gdzie chcesz zadzwonić?