20-01-2023

Specjalista chorób płuc dla osób dorosłych w Warszawie 

Już od 20 grudnia w warszawskiej filii poradni ALERGO-MED można umawiać się na wizyty prywatne do dr n. med. Elżbiety Magdaleny Grabczak, specjalisty chorób płuc i specjalisty chorób wewnętrznych.

Pani Doktor jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od ponad 16 lat pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Warszawie. Uzyskała specjalizację z chorób wewnętrznych, chorób płuc oraz tytuł doktora nauk medycznych, prowadząc badania nad refluksem żołądkowo-przełykowym u pacjentów z przewlekłym kaszlem. 

Głównymi obszarami jej zainteresowań są: diagnostyka i terapia przewlekłego kaszlu, choroby opłucnej, choroby obturacyjne, choroby nowotworowe układu oddechowego, leczenie niewydolności oddechowej, nieinwazyjne wspomaganie wentylacji oraz ultrasonografia układu oddechowego. 

Aby jak najskuteczniej pomóc swoim Pacjentom, Pani Doktor nieustannie podnosi swe kwalifikacje, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach w Polsce i za granicą.

Dr n. med. Elżbieta Magdalena Grabczak będzie przyjmować w wybrane wtorkowe popołudnia. 

Zapraszamy do zapisów na wizyty prywatne lub w ramach pakietów ubezpieczeń (m.in. PZU, Allianz, Compensa, TU Zdrowie, Saltus, Signal Iduna).

Więcej aktualności

UWAGA! PRZYPOMINAMY O OBOWIĄZKU ZAKRYWANIA UST I NOSA. Wybierając się do nas pamiętaj o maseczce – dziękujemy! :-) UWAGA!

Gdzie chcesz zadzwonić?