Neurologia

W czym możemy Ci pomóc?

Specjalista neurolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego. W naszej przychodni w Warszawie doświadczony neurolog przyjmuje przede wszystkim pacjentów wymagających dodatkowej konsultacji w ramach badań lotniczo-lekarskich.

W trakcie konsultacji lekarz specjalista neurolog przeprowadza wywiad z pacjentem oraz badanie fizykalne. Na tej podstawie ocenia, czy pacjent wymaga dalszej diagnostyki, czy też nie istnieją neurologiczne przeciwwskazania do wykonywania czynności lotniczych.

Finalna ocena i decyzja o dopuszczeniu do latania jest wydawana przez Lekarza Orzecznika na podstawie wyników dodatkowych konsultacji takich jak na przykład konsultacja neurologiczna.

Jeśli potrzebujesz konsultacji neurologicznej związanej z dolegliwościami takimi jak: bóle głowy w tym: migreny, zawroty głowy, padaczki, bóle kręgosłupa, neuralgie, choroby naczyniowe, udary mózgu, tężyczka, choroba Parkinsona, otępienie, stwardnienie rozsiane, miastenia, polineuropatia, zaburzenia snu, zaburzenia somatyzacyjne, skontaktuj się z nami telefonicznie (22 448 47 77), by ustalić czy w jakim terminie możemy zapewnić konsultację specjalistyczną.

Dokumenty do pobrania – neurologia

Oświadczenie pacjenta związane z sytuacją epidemiologiczną

Informacja o zasadach udzielania świadczeń medycznych

Gdzie chcesz zadzwonić?